umístění domů
5 bytových domů

umístění domů

Chcete si jít po práci zaběhat, či se projít do lesa? Posedět si večer v kavárně nebo z terasy pozorovat romantické panorama s osvětleným kostelem? Jste na správné adrese. Naší snahou je dopřát budoucím obyvatelům projektu Rezidence U Lesa komfortní a úsporné bydlení s moderním vybavením, výborným spojením s Prahou a navíc pár kroků od přírody.

obytná plocha bytů
33- 86 m2

obytná plocha bytů

Čeká na Vás 5 bytových domů s 66 bytovými jednotkami kvalitního provedení. Dispoziční řešení bytů je 1+kk až 4+kk s terasami, lodžiemi, balkony či předzahrádkami. Architekt nezapomněl ani na úložné prostory. Dále v projektu naleznete 48 podzemních, 20 krytých nadzemních a 28 parkovacích stání na terénu.

od severního okraje Prahy
10 km

od severního okraje Prahy

V Odolene Vodě je pošta, banka a všechny potřebné obchody včetně supermarketu Penny market. Aktuálně se připravuje výstavba supermarketu Lidl a Tesco, které budou od projektu v pohodlné vzdálenosti tak, aby rezidenty nezatěžovaly ruchem. Město je perfektní pro děti, najdete v něm školku, základní školu i dětské centrum. Na své si přijdou i sportovci. Zkusit můžete místní tenisové kurty a sportovní areál. K procházce se také nabízí Malý Háj a přilehlé lesy, nebo nedaleká přírodní rezervace Vršky pod Špičákem, z níž se otevírá nádherný výhled na České středohoří. Pro osvěžení v parných dnech lze využít koupaliště Jordán, vzdálené pouhých 1,5km.

Informace

Připravili jsme pro vás nový developerský projekt 5 bytových domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Developerský projekt poskytne budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Projekt je umístěn v centru města a zároveň obklopen přilehlou zelení vhodnou k procházkám a relaxaci.  Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském krají pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme naprosto vše co k městu patří: základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody, zdravotní ordinacé a i koupaliště.  

Projekt bude vystavěn v místě bývalého statku. Architekt se snaží zachovat původní ráz stavby s moderními prvky. Tato část bude zajišťovat vstup a zároveň bude centrální částí projektu s náměstíčkem a základním službami.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Rezidence U Lesa, v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

Aktuality

předáváme byty klientům druhé etapy.

Zahájeno předávání bytů etapy II. Jedná se o domy "D", "E" a "F". Na svého majitele čekají ještě několik volných bytů s energetickým štítkem PENB "A" a perfektním výhledem na památkově chráněný kostel a i do Českého středohoří.

proběhla úspěšná kolaudace bytového domu Etapy II

dne 28/08/2023 byl vydán kolaudační souhlas pro domy "D", "E" a "F"

předáváme byty klientům první etapy.

Po kolaudaci zahájili jsme předávání bytů klientům první etapy. Jedná se o domy "B" a "C". Na svého majitele čekají ještě 3 volné byty s energetickým štítkem PENB "A"

kolaudace domů "B" a "C"

02/05/2023 byl vydán kolaudační souhlas s užíváním prvních bytových domů "B" a "C". a probíhá předání hotových bytů jeho budoucím obyvatelům.

zkolaudovány vodovodní a kanalizační řady

dne 06/02/2023 vydáno povolení k uživání vodovodu a kanalizačního řadu

zkolaudován plynovodní řad

dne 03/02/2023 vydán kolaudační souhlas s užíváním plynovodního řadu

stavební povolení vydáno

dne 31/05/2021 bylo vydáno stavební povoleni Bytový Komplex Pod Malým Hájem / Rezidence U Lesa

zažádano o vydání stavebního povoleni na komunikace a odvodnění

bylo zažádáno o vydání Stavebního povoleni na komunikace a odvodnění

plánovací smlouva s městem

obsah plánovací smlouvy byl schválen jednohlasně zastupitelstvem dne 31/08/2020

územní rozhodnutí potvrzeno

územní rozhodnutí potvrzeno Krajským úřadem

územní rozhodnutí je vydáno

Územní rozhodnutí je vydáno 20/01/2020