12 let tradice kvalitních projektů

Máme instinkt na lokality, které v sobě skrývají vše podstatné pro moderní život. Město, zeleň, občanskou vybavenost i snadnou dostupnost. Jsme hrdí na pověst společnosti, na kterou se její klienti mohou 100% spolehnout. I vám chceme být důvěryhodným partnerem při výběru nového domova pro vaši rodinu a vaše sny.

 

Pod Humny, Odolena Voda

soubor moderních domů a vil, který vzniká v klidné rezidenční části města obklopený zelení a lesem

Rezidence Davídkova

Rezidence Davídkova se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 8, v ulici Davídkova, v docházkové vzdálenosti od metra „C“ Ládví.

U Líbeznické školy

Developerský projekt 77 nových rodinných domů nazvaný U Líbeznické školy je svým způsobem pokračováním dosavadních úspěšných projektů v Líbeznicích, avšak tentokrát pojatý s nádechem z tradic meziválečného českého funkcionalizmu.

Praha Třeboradice – Na Zlaté

Projekt v těsné blízkosti pražských Čakovic představil 31 rodinných domů a 30 bytů určených pro pohodlné moderní bydlení v klidném prostředí nedaleko metropole. Neděláme kompromisy a baví nás stavět jen tak, abychom si byli 100% jisti vaší spokojeností. Chtěli jsme, aby si i v Třeboradicích byli za desítky let kleinti jisti, že si pro svou rodinu vybrali po všech stránkách to nejlepší bydlení.

Zlonín U Školky

4 km severně od hranici Prahy v obci Zlonín jsme vybudovali projekt 14 domů

Líbeznice – Pod Školou 4

Kompletně dokončeny projekt v oblíbené lokalitě středočeských Líbeznic nabídnul bydlení v 31 řadových domech, 2 polovinách dvojdomu a 5 samostatných domech. Využili jsme osvědčené architektonické řešení, které zákazníci ocenili už u našich předchozích projektů a které umožňuje útulné bydlení se veškerými prvky moderní domácnosti.

Líbeznice – Pod Školou 1, 2, 3

V Líbeznicích jsme postavili novou čtvrť, která přirozeně navázala na starou zástavbu obce. Svým charakterem ji doplňuje a vytváří s ní harmonický celek. Celkem 94 samostatných a řadových rodinných domů nabídlo pohodlné moderní bydlení v příjemné obci na dosah Prahy.