Předpokládaný termín k nastěhování: květen 2023 pro byty v domech "B" a "C"

2020

Územní rozhodnutí : Červen 2020

zahájeni prodeje: Listopad 2020

2021

Stavební povolení: Leden 2021

Zahájení výstavby: Září 2021

2023

kolaudace sítí a komunikace první etapy: únor - duben 2023

kolaudace bytů první etapy - byty v domech "B" a "C": duben 2023

3Q 2023

kolaudace bytových domů Etapa II

Připravili jsme pro vás nový developerský projekt 5 bytových domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Developerský projekt poskytne budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Projekt je umístěn v centru města a zároveň obklopen přilehlou zelení vhodnou k procházkám a relaxaci.  Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském krají pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme naprosto vše co k městu patří: základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody, zdravotní ordinacé a i koupaliště.  

Projekt bude vystavěn v místě bývalého statku. Architekt se snaží zachovat původní ráz stavby s moderními prvky. Tato část bude zajišťovat vstup a zároveň bude centrální částí projektu s náměstíčkem a základním službami.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Rezidence U Lesa, v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.